Mała linia pożniwna

Mała linia pożniwna została zaprojektowana specjalnie dla małych rolników jako ekonomiczna alternatywa dla droższych i bardziej złożonych linii pożniwnych. Służy do przetwarzania towarów rolnych bezpośrednio po zbiorach i jest w stanie przetwarzać praktycznie wszystkie popularne rodzaje towarów rolnych, takich jak zboża, rośliny strączkowe i oleiste.

JK Machinery jest jednym z najważniejszych czeskich producentów sprzętu do obróbki pożniwnej. Oferuje swoim klientom w wielu krajach indywidualne dostawy maszyn oraz kompletne rozwiązania linii pożniwnych pod klucz.

Opis małej linii pożniwnej

Budowa maszyny:

Czyszczenie zapewnia czyszczalnia sitowa VibroCompact JCC. Można ją wyposażyć w aspirację na wlocie JAC w celu usunięcia lekkich zanieczyszczeń. Czyste ziarno jest też doczyszczane powietrzem w komorze aspiracyjnej. Wyciąg jest zapewniany przez wentylator JVR, a wyciągane powietrze jest oczyszczane na cyklonie JVC. Wyczyszczony materiał transportowany jest za pomocą przenośników ślimakowych. Następnie jest pakowany do worków o dużej pojemności.