JK Machinery

O nas

JK Machinery a.s. posiada trzydziestoletnie doświadczenie w rozwoju i produkcji specjalistycznego sprzętu dla rolnictwa i przemysłu spożywczego. Głównym kierunkiem działalności jest produkcja, projektowanie i dostarczanie kompletnej technologii do czyszczenia, sortowania, obierania i mielenia produktów rolnych. Firma zajmuje się również projektowaniem i dostarczaniem specjalistycznych technologii do zakładów mielenia, płatkowania, produkcji słodu, browarnictwa i innych w zakresie przetwórstwa spożywczego.

JK Machinery produkuje i dystrybuuje środki do czyszczenia ziarna dla przedsiębiorstw rolnych już na trzech kontynentach. Oprócz Europy, technologie czyszczenia ziarna odniosły sukces zarówno w produkcji nasion w Zambii, RPA jak i w oczyszczaniu zbóż w trudnych warunkach rosyjskiej Syberii. Innowacyjny w projektowaniu i wyrafinowany, ale jednocześnie prosty i przyjazny w obsłudze system, zapewnia przetwórcom zbóż i innych roślinom szybki zwrot z inwestycji. Równierz indywidualni rolnicy znajdą bardzo efektywne i kompleksowe rozwiązania do przetwarzania surówców po zbiorach w swoich gospodarstwach.

 

Co oferujemy

Własny zakład badawczy i zakład produkcyjny mają kluczowe znaczenie dla dostaw złożonych technologii dla małych firm rodzinnych lub dla dużych przedsiębiorstw zakupowych czy przedsiębiorstw nasiennych. Sprzęt JK Machinery umożliwia przetwarzanie po zbiorach prawie wszystkich rodzajów zbóż, nasion oleistych i roślin strączkowych. Technologia czyszczenia, sortowania i dalszej obróbki zbóż jest projektowana zgodnie z wymaganiami klienta, nawet w przypadku niestandardowych parametrów materiału wejściowego, gdzie zastosowanie innych technologii jest trudne lub niemożliwe.Maszyny i urządzenia JK Machinery są projektowane przy użyciu najnowocześniejszego oprogramowania, a ich właściwa produkcja odbywa się na maszynach CNC. Montaż jest realizowany przez doświadczonych specjalistów, natomiast przed wysyłką są przeprowadzane staranne kontrole końcowe i testy operacyjne.

Aby osiągnąć optymalny wynik proponowanych linii technologicznych, projektanci JK Machinery odpowiednio wykorzystują fizyczne zalety różnych maszyn, ale oprócz najnowszego sprzętu komputerowego nieocenioną rolę w osiągnięciu sukcesu ma również wieloletnie osobiste doświadczenie w tej dziedzinie.Oprócz projektów w rolnictwie i przemyśle firma coraz częściej wykorzystuje swoje doświadczenie w innych branżach, takich jak recykling odpadów przemysłowych. Specjaliści JK Machinery są również gotowi do wdrażania niestandardowych lub innowacyjnych projektów klientów, w tym rozwiązań „pod klucz”.

Nasza koncepcja

JK Machinery koncentruje się nie tylko na dostawach urządzeń czy jednostek technologicznych, ale także na długoterminowej współpracy z klientami. Celem jest zawsze znalezienie optymalnego rozwiązania technicznego dla klienta, a następnie zapewnienie płynnego działania dostarczonej technologii. Oprócz nowoczesnych technologii oferuje również kompleksowe usługi doradcze dla swoich klientów:

  • Bezpłatna konsultacja przy wyborze optymalnego rozwiązania
  • Pomoc w wyborze sprzętu w odniesieniu do wszystkich wymagań technicznych i specyficznych warunków każdej firmy
  • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
  • Profesjonalne szkolenie personelu
  • Oryginalne części zamienne i oficjalna sieć przedstawicieli
  • Instalacja i uruchomienie nowych linii
Ty też chcesz zostać naszym
zadowolonym klientem?
Ty też chcesz zostać naszym
zadowolonym klientem?
Nasi specjaliści są gotowi do pomocy.